Úvodní strana > Úřad městyse > Veřejné zakázky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Knihovna v Libici nad Doubravou

Knihovna

Název projektu:

Knihovna v Libici nad Doubravou

Celkové výdaje projektu: 

601 249 Kč

Celkové způsobilé výdaje projektu: 

496 352 Kč

Výdaje pro spolufinancování (dotace 80 %): 

397 081 Kč

Předmět realizace:

V rámci projektu došlo k opravě vnitřních povrchů v knihovně - stěny, strop, podlaha, nová elektroinstalace a pořízení interiérového vybavení knihovny. Nové vybavení nám zajistilo dostatečnou kapacitu pro všechny knihy a zároveň umožňuje obsluze knihovny a návštěvníkům přehledné vyhledávání knih. Díky realizaci došlo k rozšíření skladovací kapacity, modernizaci vybavení a byl vybudován dětský koutek. Realizace projektu zajistila návštěvníkům knihovny příjemné prostředí a prostor pro setkávání se.

 Vytvořeno 20.9.2022 11:57:37 | přečteno 146x | hana.klepetkova
Publicita
load