Úvodní strana > Městys
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sběrný dvůr

Otevírací doba

ikona souboruAktuální otevírací doba.

Co sbíráme?

ikona souboruPřehled odpadů ke stažení.

O sběrném dvoře

V roce 2011 bylo při rekonstrukci sběrného dvora provedeno zpevnění plochy v přístřešku pro elektrozařízení. Rada Fondu ASEKOL poskytla na „Rekonstrukci zpevněné plochy v přístřešku pro zpětný odběr elektrozařízení“ finanční prostředky ve výši 50 000,- Kč.

V roce 2012 došlo k rozšíření místa zpětného odběru elektrozařízení zpevněním plochy. Společnost ELEKTROWIN a. s. poskytla městysi ze svého Motivačního programu 2012 odměnu ve výši 30 000,- Kč.


Vytvořeno 6.4.2022 2:10:37 | přečteno 1841x | myjj
Publicita
load