Úvodní strana > Městys > Cestovní ruch > Ubytování, stravování
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ubytování Libice nad Doubravou

Ubytování Libice nad Doubravou

Nám. Sv. Jiljí 7, 582 77 Libice nad Doubravou 

tel. 604 674 712

http://ubytovani-libice-nad-doubravou.webnode.cz

Ubytování pro 2 osoby s možností jedné přistýlky (150Kč). K dispozici je bar s mikrovlnou troubou, ledničkou a varnou konvicí. Dále také minikuchyňka, wc a sprchový kout. V ceně je zahrnuta energie, WiFi a káva zdarma. Ubytovací objekt je s amostatná zcela nová stavba s jednoduchým přístupem (bez schodů). 

V blízkosti se nachází tenisový kurt a ve vzdálenosti 200m hostinec, kde je možné zajistit snídani, oběd i večeři za přijatelné ceny. Sečská přehrada je vzdálená 18km a přehrada Chotěboř 6km.

Vytvořeno 7.4.2022 16:52:09 | přečteno 672x | myjj
Publicita
load