Úvodní strana > Městys > Cestovní ruch > Ubytování, stravování
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pilnův statek Libice nad Doubravou

Pilnův statek

Pilnův statek, Železnohorská 27, Libice nad Doubravou 582 77

e-mail: pilnuvstatek@libicend.cz  tel. 725 015 333

www.pilnuvstatek.cz

Provozovatel Městys Libice nad Doubravou, Zámecká 47, Libice nad Doubravou 582 77, IČ:00267791, DIČ:CZ00267791, tel. 722 907 060

Pilnův statek poskytuje ubytování za velice přijatelné ceny. Je určen zejména jako turistické ubytování. K příjemnému ubytování zde slouží apartmá o dvou místnostech po 4 a 3 lůžkách, kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, lednicí a mikrovlnnou troubou. Apartmá má vlastní koupelnu a WC.

V poschodí jsou vybavené dva čtyřlůžkové pokoje, jeden třílůžkový, jeden dvoulůžkový a jeden šestilůžkový pokoj. Pokoje mají společný kuchyňský kout s lednicí, WC a sprchové kouty. Ubytovaní mají k dispozici stylovou společenskou místnost s televizí a Hi-Fi věží a taktéž stylovou kuchyňku s jídelnou vybavenou rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, lednicí a mikrovlnnou troubou.

Přilehlá „kulturní“ stodola (obdoba kulturních stodol v Bavorsku) slouží pro pořádání různých přátelských posezení, rodinných oslav, svateb nebo konání jarmarků.

K parkování lze využít parkoviště přímo před objektem. Na uzavřeném dvoře je přístřešek s posezením a krbem. Pro děti dětský koutek s houpačkami a s pískovištěm.

Pilnův statek - ubytování

Vytvořeno 7.4.2022 16:30:01 | přečteno 1020x | myjj
Publicita
load