Úvodní strana > Městys > Cestovní ruch > Ubytování, stravování
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hostinec u Bambuchů

Hostinec u Bambuchů

Hostinec u Bambuchů, Náměstí Sv. Jiljí 34, 582 77 Libice nad Doubravou

telefon: 569 621 269, mobil 602 625 966

e-mail: info@hostinecubambuchu.cz

web: www.hostinecubambuchu.cz

Nově otevřený penzion u Bambuchů: penzionubambuchu.cz

Stravování po celý den nabízí hostinec U Bambuchů. Hostinec "U Bambuchů" v Libici nad Doubravou - malebném městysu v Železných horách nedaleko Chotěboře je ideálním výchozím bodem pro pěší a cykloturistiku (Podoubravská cyklostezka, údolí Doubravky...). Můžete také využít (po předchozí domluvě) možnosti jízdy na koních na Ranči na Špici. V našem hostinci Vám nabídneme teplá jídla po celý den, speciální menu dle domluvy, horké a chlazené nápoje a další občerstvení. Pro menší oslavy je k dispozici salonek až pro 30 hostů a vinný sklípek se stejnou kapacitou. Před hostincem je příjemné venkovní posezení a dětský koutek. Hostinec je otevřen denně od 10:30 do 23:00 hodin.

Vytvořeno 7.4.2022 16:38:43 | přečteno 149x | myjj
Publicita
load