Úvodní strana > Městys > Cestovní ruch > Ubytování, stravování
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chalupa v Libici

Chalupa v Libici

Jaroslava Nepovímová, Na Skalce 154, Libice nad Doubravou

mobil 775 126 627

e-mail: jaroslava.nepovimova@seznam.cz

Chalupa má kapacitu 7 lůžek + 2 přistýlky: 1x čtyřlůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj + 2 přistýlky, kulturní místnost s BTV, plně vybavená kuchyň, sociální zařízení. Vlastní parkování - 2 vozidla. Venkovní posezení s možností grilování. Vytápění plynovými přímotopy ve dvou obytných místnostech nebo topení na tuhá paliva - dřevo k dispozici.

Vytvořeno 7.4.2022 16:34:40 | přečteno 16x | myjj
Publicita
load