Úvodní strana > Městys > Aktuality, informace
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Adventní přání senátora Jana Tecla

Adventní přání senátora Jana Tecla 

Blíží se závěr roku 2022 a před námi je, pro mnoho z nás, jedno z nejkrásnějších období roku – advent. Advent, to je čas očekávání, rozjímání, zamyšlení nad uplynulým rokem, bilancování, ale i čas příprav a shonu. Po dvou letech, na které budeme vzpomínat jako na roky „covidové“, ani ten letošní nebyl jednoduchý. Prověřil naši ochotu a schopnost semknout se, podat pomocnou ruku a pomáhat lidem, kteří přišli o svůj domov, svá rodinná zázemí, své jistoty, zkrátka lidem v bezprecedentních situacích, které jsme vůbec neočekávali, že je zažijeme. 

A myslím si, že jsme jako společnost obstáli, naplnili jsme význam slov nezištná pomoc, solidarita, sounáležitost a všem proto náleží poděkování. 

Přeji Vám, ať je Váš letošní předvánoční čas naplněný pohodou a radostí s Vašimi nejbližšími, kterou si přeneseme do celého roku. Svým blízkým naslouchejme nejen o Vánocích, ale i v celém následujícím roce. 

Váš senátor Jan TeclVytvořeno 12.12.2022 16:58:03 | přečteno 298x | hana.klepetkova
Publicita
load